Hakkında teknoloji haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sosyal medyanın denetleme şeşna düzenınmasına müteveccih açıklamalarının ardından Temiz Parti, mevzuyla ait kanun teklifi hazırlıklarını hızlandırdı.

DİĞER Xiaomi'nin merakla beklenen serisi Redmi 9A ve 9C tanıtıldı: Pahaı ve özellikleri ile dikkat çekiyor

Ubergizmo gadget’ları ve gadget’ları ilerleten teknolojileri seviyor. Elektronik için her insanın ilgilenebileceği bir şekilde bapşuyorlar.

Çok hususşulmuştu! Bodrum'da plajlara serilen parafin kumun ne başüstüneğu ortaya çıktıBodrum'unplajlarında kullanılan ve ruzname konusu olan parafin kumun çözümleme raporu belirli başüstüne.

iPhone RAM temizleme nasıl yapılır? iPhone'umu nite hızlandırırım kadar sorular iPhone kullanıcılarının en çok boşlukştırdığı konular beyninde yerini tuzakıyor. Sizler muhtevain haberimizde iPhone modellerinde RAM tasfiye maslahatlemi ne strüktürlır fotoğraflar ile anlattık.

Youtube başüstüne Faketube: Elli dolar ve bir bot ile on binlerce like evet da dislike satın alabilirsiniz

Ramazan teknoloji gezi iyilik mizaç üniversite rehberim otomobil keyif durumu yazarlar son dakika haberleri spor haberleri magazin haberleri La Liga ısırmak tarifleri namaz ezan vakitleri tv programları

tv.cnnturk.com canlı yayın yapıt akışı programlar belgeseller görüntülük yüzleri frekanslar ışık sav

Twitch hesabı üzerinden gözat yıprak bir mitingini gösteren Trump'ın buradaki söylemlerinden dolayı Twitch hesabı fenerya kızılındı.

VentureBeat, şaşırtıcı teknolojiyi ve niye canımızdaki önemi kapsadığını saplantılı anlatan bir iletişim ortamı şirketidir.

Resmi Ceride'bile piyasaya çıkan Cumhurbaşsoyı Hükümı'na gereğince, Türkiye’de sınai veya ticari faaliyette mevcut şirketler ile iş birliği müesseselerinin pazara giriş ve pazarlamaya müteveccih dijital faaliyetlerine ilişik giderlerinin Destekleme ve Paha İstikrar Fonundan zıtlanması lakinçlanıyor.

Vodafone Business sponsorluğunda bu yıl online olarak planlı CEO Club Online Summit derneklarının beşincisinde, Türkiye’deki start-up'ların durumu ve yeni start-up’lar çıkarma mevzuları ele alındı.

Sağlık Bakanı peçe eğreti konusunda insanları zihinlendirmeye çaldatmaışırken bir hamle de sosyal iletişim ortamı platformlarından geldi.

Dünyanın en uzun şimşilişik rekorları saptama edildi Güneş sisteminin çın sorumluluk merkezi belirleme edildi Böceklerin bağırsaklarında mikroplastikler sabitleme edildi Maskeleri virüslerden arındıran yeni bir prosedür geliştirildi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *